zajazd w Dobrej


Oferta

Organizujemy wesela, Sylwestry, oraz inne imprezy na ogólną liczbę 90 osób.

Nasze pokoje:
Każdy z łazienką prysznicem WC oraz telewizją kablową . W całym budynku oraz jego najbliższej okolicy jest dostępny bezpłatny internet bezprzewodowy.
Nasza okolica:

Zajazd znajduje się w miejscowości Dobra na 98 km drogi krajowej nr 28 Wadowice Nowy Sącz, u podnóża góry Łopień w Beskidzie Wyspowym. Wygląd budynku nawiązuje architekturą do wyglądu dawnych dworków szlacheckich. Lokal jest wspaniała bazą noclegową dla miłośników gór.

Właśnie tutaj znajdują się szlaki turystyczne na Łopień, Ćwilin, Śnieżnicę i Mogielicę – najwyższy szczyt Beskidu Wyspowego, na którym usytuowana jest wieża widokowa pozwalająca podziwiać piękne widoki. Na górze Łopień znajdują się jaskinie do końca jeszcze nie odkryte, które swoimi tajemnicami przyciągają amatorów podziemnych wypraw. Okolice zajazdu sa idealnym miejscem dla rowerzystów, gdyż tutaj właśnie przebiega większość szlaków rowerowych.

Bliska odległość rzeki czyni ten teren atrakcyjnym dla osób lubiących odpoczynek nad wodą, kąpiel i wędkowanie a czystość wody potwierdza obecność żereni bobrów. Wokół budynku znajduje się altana z grillem, plac zabaw dla dzieci i huśtawka.

copyright©zajazdwdobrej.pl     on-line 1 wizyt 137995 realizacja: Agencja interaktywna Intellect